| Help4All a întrebat:

Buna TPU pentru cei care joaca world of tanks as dori sa imi spuneti cum obtin aur fara sa donez funda si vot

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Iei si holbezi ochii pe site-ul oficial dupa concursuri si evenimente. De exemplu, omori un serif - 500 gold - http://worldoftanks.eu/news/6444-hunt-us-down/ - si multe altele.
P.S. Nu e mare fis cu serifii, de obicei sint sinucigasi, mai ales in meciurile pina in tier VI. Am omorit doi intr-un meci odata...

| Help4All explică (pentru KodrutZ):

Si cum intru sa omor serif?

| KodrutZ a răspuns (pentru Help4All):

Joci in randoms pina nimeresti intr-o batalie cu serifi in echipa adversa, dooh! Nu ai citit la linkul de mai sus?

3 răspunsuri:
| Sm0k3 a răspuns:

Participi la concursuri care ofera gold daca castigi happy