| Help4All a întrebat:

Buna TPU pentru cei care joaca world of tanks as dori sa imi spuneti care tara are cele mai bune tancuri anti tancuri artilerii etc.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva. Exista doar jucatori buni si jucatori prosti, plus matchmaking care isi bate joc de tine daca ai prea multe victorii la rind. Uite, ca idee, majoritatea celor ce joaca cu ELC AMX sint niste idioti care se sinucid in primele doua minute, dar tancul ala e un tanc extraordinar daca stii sa ii folosesti avantajele.
P.S. Daca un tanc e prea bun la un moment dat, dupa 2-3 update-uri il fac praf. Momentan, de exemplu, KV-1S e cel mai bun de tier VI. Acum aproximativ un an, era printre cele mai vai de ele...