| TheSmart a întrebat:

Pot juca jocul The WarZ pe aceste specificații:

Windows Version: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2. 20GHz

Graphics Card: GeForce 210

Total RAM: 1023.2 MB

Și dacă pot v-aș ruga să îmi dați un site de unde sa îl pot instala.

Fundă! Pentru cel mai bun răspuns și site fără viruși! (Daca-l pot juca).

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Nu iti va merge, il am pe Steam...e o prostie de joc. am 40+ ore pe el si am primit ban pentru ca nu am intrat 2 luni. Nu iti va merge nici pe low daca nu ma insel happy

1 răspuns:
| gmbod1 a răspuns:

Proceosrul iti merge graphics card ee ff buna dar ram 1 gb pff nu iti trebuie minim 2 eu zic totusi sa incerci dai si tu low setting si poate iti merge site nu am de unde.