| html14 a întrebat:

Buna TPU recent am deschis un canla de youtube si nu stiu cum sa-l promovez eficient excluzand facebook-ul si alte retele de socializare. Daca ve intereseaza calitatea https://www.youtube.com/channel/UCT3HScgZS_ISScTSaMZeOXA acesta este canalul.Cel mai bun raspuns ia funda

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ai o voce destul de buna si un microfon bunicel.
Cu toate ca microfonul face o treaba decenta, vocea ta pare a fi infundata.

| AlxCr a răspuns:

Fă-ți reclamă pe alte canale de gaming, la comentarii poate așa lumea se va interesa și se va uita.
Baftă.