| theDrifter a întrebat:

Recent au aparut noi servere de Counter Strike cu "furieni" ( caractere din Assassin's creed ). Vreau sa stiu cu ce program poti face acele caractere si sa le pui in joc si cum pot face un site pentru server. MULTUMESC! funda!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Se numesc models. Dar nu am inteles ce vrei, le vrei pentru serveru tau?

Site iti poti face, ( daca nu vrei sa platesti ) pe forumgratuit.ro, simplu si eficient, nu trebuie cunostinte php ca sa iti faci un forum simplu.