| Dinozaurule a întrebat:

Am un server de counter-strike si am nevoie de jucatori dar nu stiu cum sa-i fac site pe internet sau sa-l pun pe un site cu multe servere? Cum pot sa fac ceva?

4 răspunsuri:
| danmidnight a răspuns:

Salut, spune ipul, poate i iti aduc eu sau hosteazal, sunt multe domenii, eu iti recomand pe gamesiasi sa il hostezi, nu consta mult, 5 euro "lunar" sau pe 2 luni, depinde de ce zice ownerul. Dai add danut_andrei99, te mai ajut eu.

| Michilangelo a răspuns:

Daca esti interesat fac parte dintr-o comunitate de jocuri video unde printre altele avem si servere Counter-Strike si Half-Life. Oferim o zona de forum pentru discutii si postare de informatii legate de server, iar serverul va fi aratat si pe site. Pret 25 de RON pe luna, negociabil.
Asta e forumul/site-ul:
http://www.gameway.ro/forum/70-servere-gameway.html

| florinelKILL a răspuns:

Te ajut eu cautama la id florin_sefu2011