| MaybeAnotherDay a întrebat:

Salut happy sunt curios, as vrea si eu un site sau program de FLOOD pentru servere de Counter-Strike 1.6 happy Nu vreau pareri gen" Lasa-te etc..." Cel mai bun program primeste FUNDA! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar tu primesti injuraturi de la ceilalti carora le-ai stricat serverele, jocul si i-ai facut sa-si piarda timpul.
Cateodata meritati batuti cu DEX-ul!

| MaybeAnotherDay explică (pentru anonim_4396):

Asta e...Chiar nu te intereseaza ce as putea eu sa fac.Parerea mea este du-te si vb cu altcinva, iar cu gramatica, vorbesc cum vreau eu. happy