| Gyganzie a întrebat:

BUNA TPU.rovreau si eu niste jocuri pc cu razboaie nu cu arme exagerate si cu misiuni jocuriile sa nu fie Call of Duty si battelfield ceva asemanator funda plus vot.

1 răspuns:
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai ti-as recomanda brothers in arms road to hill 30, earned in blood si hells highway deci e asemanator cu COD doar ca tu decizi unde merge echipa ta si unde se pozitioneaza(precizes ca poti controla si tanc) deci un fel de strategie razboi si cu un story foarte foarte frumos.Ar mai merge Medal of honor, empire eart series numai strategie, commandos 1, 2, 3, 4, Panzer elite action numai cu tancuri iarasi foarte captivant si multe altele numai ca nu imi mai aduc eu amintewinking. Sper sa te fii ajutat bafta!