| Xenon_1305 a întrebat:

Buna TPU ! Scuzatima daca am gresit categoria da am o problema de cateva zile folederele se deschid separat ( cand dau click pe un folder se deschide un nou tab dar eu vreau sa se deschida intru-nul singur) cine stie cum se rezolva sa-mi spuna va rog

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Intră în "Control panel" şi mergi pe Folder Options.( dacă ai Win7, scrie în search: "Folder options"). Ţi se deschide o fereastră. Pe tab-ul "general" ai "tasks" unde trebuie bifat "Show common tasks in folders". Salvezi şi ar trebui să-ţi meragă normal.