| Danutzul2000 a întrebat:

Am windows 7 necumparat si de cateva zile cand intru intr-un subfolder(folder din folder) mi le deschide pe amandoua adica: intru in my computer si vreau sa deschid C sau D si imi mai deschide o fereastra... am incercat la optiuni din my computer dar tot la fel face...
Daca stiti ce as putea face... spuneti-mi va rog sad
Fundita! happy

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Intra in My Computer
In stanga sus ai un buton, Organize, si apesi pe el.
Dupa ce s-a deschis fereastra, dai pe Folder and search options
Dupa ce s-a deschis aceasta fereastra dai Restore Defaults sau la Browse Options alegi pe primul.
Succes!

| Danutzul2000 explică (pentru MskDesign):

Tot la fel face sad alta solutie?