| adikiller1 a întrebat:

Buna TPU.Se deschide metin2 evo si vreau sa imi fac cont.Intrbarea este: imi puteti spune un nume misto ca nu am nicio ideesad numele care imi place cel mai mult primeste fundaaaaaaaa:X:X:Xbig grintongue

Răspuns Câştigător
| CrazyJok3r a răspuns:

ITi spun eu catevatongueai astea pentru fata : MaVrei, SoHot, SexyPisi... sau baiat : Frex, Assasinu, CrazyBoy,, AN0N1M,XxKiLLXx,LoseYou.Funda?

5 răspunsuri:
| JESSARYA a răspuns:

Aveti o obsesie cu xxx laughing)))

| adikiller1 explică:

Intrebarea* ma scuzati de greseala

| adikiller1 explică:

Asa-i?

| BOSS11 a răspuns:

KiLlErU si anul sau ziua pe cat esti nascut

| razvy9912 a răspuns:

Pentru baiar : TheBestt, TheAssassin, TheAssasinBoy, TheKiller, xXxSeXyBoYxXx...; pentru fata love struckXxHoTgIrLxXx, YourBaBy, SexyGirl, xXxAlExAnDrAxXx...; poti incerca la toate cu xX sau xXx