| Smyle4FuNny a întrebat:

si iar scuze de deranj dar am PS2 [playstation 2] si nu este modat adica cu CIP implimentat in el, vreau sa aflu daca exista o programa pe care as putea sa scriu CD-uri cu jocuri pentru el fara ca sa-l duc sa-i pun CIP in el? Daca este va rog sa-mi spuneti dau funda si raman recunoscator. :*

1 răspuns:
| veverushca a răspuns:

Tocmai pentru ca nu exista un asemenea program exista modarea. Modeaza-l si vei putea juca orice fel de joc care nu este original. Nici nu este foarte scump sa il modezi, cam 50 lei.