| andreeasweetlove a întrebat:

, stie cineva cum fac unele pagini de facebook 40.000 likes in 3 luni de la creare?

As vrea sa cresc si eu o pagina :X

7 răspunsuri:
| SPYKER a răspuns:

Roaga-te de lume sa iti dea like happy fa reclama la pagina ta de facepook...si o sa faci happy

| ღDianaღ a răspuns:

In primul rand admitele de pe pagina respectiva mai au o pagina mai mare si fac publicitate pe ele si le mai cer prietenilor sa dea like si ei la randul lor pot cere si tot asa.Dar iti trebuie si multa munca. Admidele trebuie sa fie o echipa, sa stie sa posteze poze frumoase ca oamenilor sa le placa si sa aiba toate admitele activitate. Sper ca te-am ajutatwinking.

| andreeasweetlove explică (pentru ღDianaღ):

Asta facem si noi, pagina nu sta decat noapte, cerem pub, ne aliem cu alte pagini si degeaba sad

| ღDianaღ a răspuns (pentru andreeasweetlove):

Nu,sa aveti niste pagini ale voastre,winking si crede-ma merge, asa face o pagina a ma.big grin

| andreeasweetlove explică (pentru ღDianaღ):

Nu ne faci si noua pub cu pagina ta, te rooog :X:X:X

| ღDianaღ a răspuns (pentru andreeasweetlove):

Da-mi codul pagini pe privat si incep big grin

| ღDianaღ a răspuns (pentru andreeasweetlove):

Da-mi codul pagini tale pe privat si incep big grin