| Ramonik323 a întrebat:

Heiii sunt noua aici si am o intrebare,de cateva luni am facut o pagina pe facebook, dar nu creste decat cu 10 likes pe zi, am 778 like-uri in total,as vrea sa cresc, dar cum?
Ma puteti ajuta?
Funda raspunsului corect!

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Pentru a crește pagina trebuie să faci cu alte pagini mai mari și să postezi foarte mult poze.

Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.