| 19Dida19 a întrebat:

Stie cineva cum schimbi culoarea pieli avatarului din Disney City Girl e un joc de pe Facebook si culoarea mea e maro si eu nu o vreau asa. Va rog spuneti-mi!

1 răspuns:
| Robu_Alexia_1995 a răspuns:

Buna si eu joc Disney City Girl la la mine mi-a fost greu sa imi schimb culoarea la piele si am gasit deci:
1. Apesi acolo langa Shops la rochia aia!
2. Apoi te uiti sus la alea unde iti apar cu All etc si pe penultimul la parul ala.
3.Tot sus mai iti niste cuvinte si acolo apare si cuvantu SKIN.
4. Apesi pe el si jos iti da mai multe culori si iti alegi culoare favorita a pieli big grin big grin