| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva daca Conquiztador mai merge? pentru ca mi-am facut cont, dar n-am mai primit parola.

4 răspunsuri:
| semnulintrebarii a răspuns:

Merge incearca sati stergi toate mailurile si de la spam si de la inbox
si apoi dai retrimiterea emailuluyi de confirmare sau fa-ti alt cont
trebuie sa-ti vina
funda?:X

| raluca2711 a răspuns (pentru semnulintrebarii):

Mi-am facut cont acum 24 de ore si inca nu a aparut parola... e o problema cu jocul, probabil.

| Stefanutz07 a răspuns:

Ai so primesti doar trebuie sa ai rabdare nu stiu si mie de la un timp la une jocuri cand fac cont email-lul vine mai greu happy

| Stefanutz07 a răspuns:

Da stai linistit ai so primesti doar trebuie sa ai rabdare la unele jocuri iti vine mai greu