| PrincesS_1335 a întrebat:

stie cineva niste metinuri faine private?:d dar sa fie putin mai sigure si sa nu se inchida vreau ceva gen ca Newlongju doar ca din pacate s`a inchis.Am jucat metin 2 ro si a fost oribil. prea greu. Vreau un metin in care poti sa cresti repede si sa iti cumperi frizura si pietre +. fara bani (reali). Funda! +vot

12 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com cresti bine lv maxim 250

| AlphaPower a răspuns (pentru Dark13):

Am jucat metinul ala si cresti greu de fapt.

| Dr1D a răspuns:

Metin 2 Gx, hammer mt 2, metin 2 valmondial.Pe metin 2 Gx sunt eu am lv 69 cutit fulger otel +6 e fain metinul asta

| StoicaAndi a răspuns:

Metin2 eternity
metin2arena
metin2gx
metin2hammer
metin2fun
metin2oriental
metin2dinamik
metin2final
metin2extreme
metin2epical
metin2eternity
metin2ro rolling on the floor

Cam atat. Sper ca te-am ajutat

| Blonda00 a răspuns:

Dark13 imi faci te rog si mie un cont pe mt 2 energi?

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.metin2tq.eu/index.php?s=profil e cel mai tare mt pvp... abia sa redeschis deci nu-s prea multi playeri si nu o sa ai problema cu seturile si astea;) numele meu e BlEssMe SI Al3xIsFr3Sh...ne vedem pe metin si mai aduna si u

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

Azi de la 7 la 9 e mentenanta se face mai tare big grin din cate stiu am alt nume acum,, Fr3Sh4Ev3r

| Marius2002 a răspuns:

mt2 ezy lvl max 250
mt2 Buzau daca vr iti dau cont de lvl 84
mt2 if lvl max 150 e super daca vr si pe asta iti dau cont de 150 cu itm bani tot

| CaVaNi a răspuns:

Montigni

| barosanul2012 a răspuns:

Metin 2 aventure, metin 2 mondial

| Alexander1999 a răspuns:

Metin 2 arena e super dar e pvm. E ca ro dar mai superwinking

| micutzul123556 a răspuns:

Baieti metin2 gx e greu? spuneti-mi va rog