| Theodora1234 a întrebat:

Buna TPU.Stie cineva vreun program de spart conturi pe 4story?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-o balta!
N-ai nimerit bine, TPU nu este un site de hackeri, ti-o spun sigur pentru cunostintele tale.
Pentru tine tin sa te informez ca orice detinator de site stie orice adresa ip care se logheaza pe acel site si mai ales daca acceseaza fisiere de logare fara drept, daca foloseste scripturi, e de ajuns apoi sa-ti faca o plangere la politie pentru hacking pentru atac informatic si acces fara drept apoi te-ai ars, sti bine ca in Romania nu cei tari sunt arsi ci cei care incep cu un banal cont sa fie dati de exemplu si rusine.