| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți avea o cariera politică de succes in jocul Erepublik? Sunt dispus să învăț.

Răspuns Câştigător
| dusmanul86 a răspuns:

Salutare! primul pas este sa te inscrii intr-un partid din top 5.
apoi sa intrii pe chaturile partidului.
politica si militaria merg mana in masa asa ca iti recomand sa faci parte dintr-o unitate militara.
poti sa incepi sa scrii articole ca sa te faci cunoscut.
ca si idee jocul nu mai este asa popular cum era acum 10 ani. sunt jucatori putini si aia sunt cu experienta foarte mare. nu degeaba se numesc dinozauri.