| Pasicinic_Stefi_1991 a întrebat:

Stiti cumva unde pot pica arme sau armuri im Metin2 Steel sau alte Metine. Dar sa nu imi ziceti de alea din magazin ca alea le am pe toate!
DAU FUNDA!
add me in Metin2 Steel: Pasicinic1

Răspuns Câştigător
| alexandru1233210 a răspuns:

Mane, nu prea iti inteleg eu intrebarea dar incerc.Pe metin2 steel faci itm iei otelul si arma de 65 din mag si le faci +9 si ca sa le evo o sa ai nev de perle si ca sa faci rost de perle te duci la Uriel acolo iti va explica cum sa faci rost de perlebig grin

4 răspunsuri:
| MoisaDMD a răspuns:

Http://metin2stellcadouri.yolasite.com
Fa-ti cadouri pe Metin2 Steel.Primesti arme gratis

| ZuZuAnDrEiO a răspuns:

Iti dau un sfat, Lasat.e de MetiN!

| IntrebariCuSens a răspuns:

Nu stiu sorry da am si eu o intrebare...
Sti pe cineva care face turiale cu The sims 3 Seasons si Supernatural? :?

| IntrebariCuSens a răspuns:

Auzi scuze ca intreb da stiti pe cineva care face filmulete cu turiale cu The sims 3 Seasons?