| denisa03 a întrebat:

Buna tpu.sunt foarte suparata deoarece unu de pe metin2mania mi-a luat otelu si a zis ca-l face +9 si l-a vandut.ce sa fac sa ii spun unui gm ce s-a intamplat? nu prea intra.sad otelu era +9 si era foarte valoros

Răspuns Câştigător
| ToX1k a răspuns:

Nu crede niciodata pe oameni ca iti spuncati fac itm decat daca ii cunosti in realitate deoarece multi dau thepe ca sa isi faca bani si devin nesi

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci. banuiesc ca nu ai facut poze la negociere, practic n-ai nici o dovada. asta e, acum sti sa nu mai ai incredere in nimeni.

| denisa03 explică:

Am facut poze la conversatie