| ralucaralu a întrebat:

M-am suparat pe prietena mea(ultima intrebare pusa), dar ea s-a comportat ca si cum nu s-a intamplat nimic. A spus ca ma suna sa mergem la colindat dar nu am facut-o. Eu am sunat-o si mama ei mi-a spus ca a avut febra si ca ma poate va suna mai tarziu. La fel nu m-a sunat. De obicei intra foarte des pe mess dar de data asta nu intra deloc. Nu are cum sa fie din cauza bolii deoarece pe hi5 spune ca acum 1 ora a adaugat pe cineva in lista. Oare se fereste de mine? Pe mess nu intra deloc deloc.si stie ca sunt suparata pe ea. Mobil nu are, pe mess nu intra dar pe hi5 da si pe fix nu vreau sa o sun. Ce parere aveti? Ce poate fi? Eu as vrea sa vorbesc cu ea si de asemenea sa ii spun ca m-a dezamagit. Vad ca ori nu o intereseaza ori nu vrea sa vorbeasa cu mine.

3 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Pai poate ea ii pe ascuns, intra pe www.ascuns.ro si scrie adresa ei acolo ofline-nu ii pe mes online-ii invisible-ii pe ascuns

| DarKJoKeR a răspuns:

Pai e totusi posibil sa nu fi intrat.Pe hi5 poate ca scrie ca a adaugat ca prieten pe cineva ca prieten in urma. Dar e posibil ca ea sa fi trimis o invitatie de prietenie, iar acea persoana sa o fi acceptat acum o ora, fara ca ea sa fi intrat. Daca continua asa, scrie-i ceva intr-un comentariu pe hi5...multa bafta!

| catutza1 a răspuns:

Cum ti-am zis si la intrebarea anterioara. Daca sunteti cele mai bune prietene si v-ati simtit bine impreuna nu vad dc nu te-ar baga in seama acum. Oricum, cred ca mama ei nu a mintit doar pentru ca asa i-a zis fata ei. Deci cred ca poate chiar ii este rau...mai bine te-ai duce la ea sa vezi daca intr`adevar se simte rau si sa fii alaturi de ea, poate iti explica si c s-a intamplat cu verisoara ei. :* Eu zic sa nu va certati degeaba, poate stricati o prietenie ce nu mai poate fi reparata mai tarziu si vei regreta. Deci, succes! happy