| sealteam6ro a întrebat:

Sunt nou pe aici si am o problema. Am un laptop, Asus Lamborghini ( nu l-am cumparat pentru jucat) si battlefield 3. Cand inteubpe un server de Battlefield, dua 20 de minute de joc, ma scoate din server si imi da următorul mesaj :

"Your connection to server timed out". Nu stiu care sunt cauzele. Am internet de viteza, si ma joc prin WiFi. Am auzit ca trebuie sa opresti UpnP si SSDD, dar ele nici macar nu sunt pornite. Chiar si cu "repair install" de pe origin nu merge. Iar punkbuster nu l-am incercat, dar mi se pare ca tot din cauza punkbuster-ului mai demult dupa 10 min de gameplay in singleplayer sau multiplyer jocu se bloca. Ce pot sa fac?

Va multumesc anticipat! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Inhjjhcfhgfhgmhned a răspuns:

Intra prin admin
apesi click dreapta si gasesti comanda
deschide prin admin

FUNDA

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

AI incercat pe alte server? Poate server-ul ala nu este bun s-au nu merge! Nu cred ca internetul tau are vreo vina!

| sergiustephan a răspuns:

Am avut si eu problema asta dar am rezolvat-o impreuna ca un prieten