| Anihs a întrebat:

Buna tpu.Tot nu am rezolvat cu jocurile. Vreau sa zic ca am reinstalat wind am pus xp-ul, xp sp3 si wind 7 nu am avut erori la nici o instalare si pe nici un wind nu merg jocurile.Jocurile nu sunt mari sunt jocuri hidden object sunt sub 1Gb.Mi s-a zis sa instalez daemon tools dar nu ma lasa sa-l instalez imi apare o eroare.Iar driverele le-am instalat cu ajutorul programului easy driver.ma puteti ajuta va rog ca nustiu ce sa mai fac

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai exact, nu poti instala jocurile sau nu pornesc jocurile?

| Anihs explică:

De instalat le instalez dar nu se deschid imi apare ceva si ma pune sa-i dau close si nu se mai deschid