| Anihs a întrebat:

Buna tpu.Tot nu am rezolvat cu jocurile. Vreau sa zic ca am reinstalat wind am pus xp-ul, xp sp3 si wind 7 nu am avut erori la nici o instalare si pe nici un wind nu merg jocurile.Jocurile nu sunt mari sunt jocuri hidden object sunt sub 1Gb.Mi s-a zis sa instalez daemon tools dar nu ma lasa sa-l instalez imi apare o eroare.Iar driverele le-am instalat cu ajutorul programului easy driver.ma puteti ajuta va rog ca nustiu ce sa mai fac..imi raspunde si mie cineva

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu instalezi asa windowsul fara sa stii ce faci, inainte de instalare nu stiai de drivere in fine

| K0sti a răspuns:

Driverele se instaleaza de pe pagina producatorului! TOTDEAUNA! Nu cu porcarii de programe!

| Anihs explică:

Ce inseamna pagina producatorului? As deduce ce este dar msi bine intreb

| Anihs explică:

Ray25tm eu din cate stiu intai se instaleaza wind si pe urma drivele. daca ai inventat tu un alt mod de a instala drivele si wind zi.mi si mie desi nu cred laughing