| Sadicăă a întrebat:

Buna TPU.Un dobitoc a facut un video cu mine, in care imi foloseste numele si id-ul de skype si poze luate dupa net(cu peroane reale) si l-a postat pe youtobe.Mai exact acesta: http://www.youtube.com/watch?v=uMz4vz4g218&list=HL134389 5993&feature=mh_lolz.Cum as putea sa depun plangere la politie? Se va lua in considerere..ca imi foloseste numele, publicare de id si a postat si alte persoane.Si daca il pot reclama online, sa ii fac o reclamatie pe un anumit site.Funda.Nu stiu cum sa zic, dar el a facut video asta de pe metin(un joc). Poate interveni politia?

2 răspunsuri:
| EDUTz a răspuns:

Ca sa raportezi videoul dai pe flag acel "stegulet" care se afla sub video si iti alegi motivul.
Sper ca te-am ajutatbig grin.

| coco_2727 a răspuns:

Asa de urata esti?