| AlinG5 a întrebat:

Unii cred ca au auzit de anumitul joc Subway Surfers, tableta mea este la un service si de fiecare daca cand am avut o problema mi-au resetato si am pierdut toate datele de pe ia.La acest joc tocmai imi batusem propriul scor. Sunt sanse cand ma loghez cu facebook sa am toate caractelere si scorul care l-am avut?

3 răspunsuri:
| Dobre_Mirel_1992 a răspuns:

Daca dai login pe facebook ramane salvat scoru si parca si caracterele. X nu ramane salvat.
Funda?

| catranica a răspuns:

Nu sunt deoarece facebook retine datele prin GOOGLE si daca ti-la sters din tableta (jocul) Google nu are atata memorie sa retina datele cu scorul
Ti-o spun din propria experienta! laughing)

| AlinG5 explică (pentru catranica):

Da, dar spun ca eu am fost conectat cu scorul meu pe facebook...