| pinteapetru001 a întrebat:

As vrea ce hack de score la Subway Surfers...adica sa scriu ce scor vreau sa cand intri in joc sa imi apara scorul scris happy

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Daca vrei mai mult decat la Subway Surfers rooteaza-ti telefonul, dar vei pierde garantia, apoi scoate GameCIH de pe androidmarket. Roaga pe cineva sa te ajute daca vrei sa il rootezi.

3 răspunsuri:
| Deian1 a răspuns:

Sigur, root, apoi intri in data/data/subwaysurfers.../shared_prefs/un fisier in care modifici scorul in score=100 si cat vrei tu tongue

| mrs35926 a răspuns:

Il cauti pe google gata facut nu trebuie sa rootezi nimic.

| mrs35926 a răspuns:

Cautal pe google gata facut.