| HeroTac a întrebat:

o urgenta mare!
Eu joc Subway Surfers pe tablet cu contul de pe facebook si am un scor mare.Cand am iesit de pe el am iesit si din contul cu care eram logat. dupa, cand a intrat sora mea pe joc tot cu login facebook dar contul ei, s-a salvat scorul meu si la ea deci avem aceeasi scor! ajutor cum pot sterge scorul surorii mele? dau funda+vot!

2 răspunsuri:
| Unicovrigul a răspuns:

Tie ti-e ciuda ca apare acelasi scor?

| Die4Metal a răspuns:

Cred ca nu ai cum dar incearca sa deloghezi facebook-ul surori tale si logheazate pe a tau sau cauta pe facebook la setari>>aplicatii si poate gasesti acolo