| AnamariaKittiiDenisa a întrebat:

Va intreb, cine stie un site pentru jocuri pe telefon? Dar am 2 conditii:
1- Jocurile sa ruleze bine pe Samsung Galaxy
2-sa aibă grafică perfectă.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut. happy si eu am un Samsung galaxy dar e Young cu 768 mb ram 668 usable si eu am luat jocurile depe Google play aptoide depe play.mob.org depe apkpure etc. Iti recomand aptoide si daca telefonul tau e vechi ca almeu iti recomand clash royale (Nu va sacada) Pou my talking tom my talking angela talking tom si angela toate angru birdsurile Mou