| lungudragos a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am o problema: netul imi merge perfect dar cand primesc un link pe messenger sau mail imi apare o fereastra noua care se incarca la nesfarsit. Va rog raspundeti urgent. Trebuie sa fac un proiect si am nevoie de acest lucru. Dau funda + RESPECT din partea mea si a TPU! MULTUMESC FRUMOS!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In fereastra aia noua care se deschide ce scrie sus in stanga? Poti sa faci un print screen cu acea fereastra?