| lazurcaandrei a întrebat:

Salut.
Am o problema cu zippy, nu mi se uploadeaza fiserele si nu stiu de ce.
Pana acum a mers perfect dar acum merge doar 5% si nu se mai incarca. Tin sa mentionez ca am netul destul de bun.
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Iti sugerez sa apesi simultan tastele CTRL si F5, cand esti pe site-ul zippyshare, iar daca mai intampini respectiva problema, incearca sa uploadezi fisierele respective folosind un browser diferit. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Torch, Internet Explorer etc.)