| heLpFormExXx a întrebat:

Va rog ajutati-ma cand am instalat azi mmessenger-ul mi-a aparut asta : This application has failed to start because thne application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem. De ce imi apare asa? am mai reinstalat odata si tot asa imi arata oare de ce ce trebuie sa fac sa mmearga va rog ajutati-ma. dau Funda pentru cel care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Exact! ia-ti programelul CCleaner de pe net, si dai acolo la registry si cureti orice eroare aparuta acolo. O alta problema ar fi timpul pe care il ai la pc vezi sa fie exact in data corecta, ora si locatia

| CosminPetrica a răspuns:

Cred ca trebuie sa il reinstalezi.