| SweetAsCandy a întrebat:

De ce nu-mi mai merge messu'? (yahoo messenger-ul) crying Cand dau sa-l deschid imi spune "This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem." Si l-am dezinstalat si reinstalat de nu stiu cate ori si tot nu merge, tot mesajul asta mi-l arata sad. Some help? puppy dog eyes

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

A mers pana acum?
Instaleaza cea mai recentă versiune a Adobe Flash Player de mai jos. http://get.adobe.com/flashplayer/
Instaleaza ultima versiune de java de aici:
http://www.java.com/en/download/index.jsp

Si daca tot nu merge, dezinstaleaza messenegrul pe care il ai si instaleaza-l pe acesta :
http://www.filehippo.com/......feff6af54/

Bafta!

| karamy a răspuns (pentru neluL):

Sall frate! imi poti spune si mie cum adaug id pe adresa de email! k pe mess nu pot sa intru si nu vreau sa imi bat capul cu atatea errori! am aceiasi problema ca toti de pe aici, aia cu eroare la net pna mea... am vazut k ai explicat tu mai multora ce trebuie sa faca sa mearga messul! spune si mie te rog cum adaug id in lista mea! sunt intrat pe un site d-ala cu adresa de email... si nu stiu cum adaug! imi trebuie urgent plz!

| neluL a răspuns (pentru karamy):

Intra in Yahoo Mail http://us.mg4.mail.yahoo.com/ click pe Contacts -> New Contacts (stanga sus) -> scrie nickname-ul la -> Nickname si SAVE (dreapta sus)

| karamy a răspuns (pentru neluL):

La nickname acolo practic scriu id-ul care vreau sa il adaug! nu? oricum mersi frate!

| neluL a răspuns (pentru karamy):

Da.

| sefuvostrul a răspuns (pentru neluL):

Si la mine tot asa face, de ce? nelul sper ca ma ajuti!

| neluL a răspuns (pentru sefuvostrul):

La tine ce este la fel?

| youmail a răspuns:

Cred ca ai un virus in calculator cam 90% sigur.
Mai bine vorbeste cu cineva sa iti re-instaleze windowsu + restul aplicatiilor si driverelor.
apoi sa iti puna un antivirus gen kaspersky, nod32, bitdeffender, avast.
Iti recomand sa nu psatrezi nimic din ce ai pe calculator pentru ca altfel nu faci nimic altceva de cat sa iti pastrezi si virusul
daca totusi ai poze sau ceva genu acesta acopiaza-le intr-un stick de memorie ceva sau fa un director pe D (daca ai 2 partitii) apoi formateaza C-ul si nun intra in D sau pe stick pana cand nu ai antivirus
si da yes/ da la orice te intreaba antvirusul sa stergi indiferent cat de tare te inteapa inima dupa acel joc sau program etc. Mai bine il iei iar de pe net sau de la un prietend e cat sa ajungi sa iti controleze altii calculatorul printr-un virus.

| Marian122 a răspuns:

Ma NeluL ti-as da eu funda dar nu pot happy

| вєвιкα a răspuns:

Sper sa iti mearga si tie si MIE crying

| вєвιкα a răspuns:

Mersi nelul!

| Crangus_Florin_1981 a răspuns:

Buna ziua cum pot sa mai accesez si eu id de mess nu mai pot sa intru imi cere sa bag numele la unchi si nul mai stiu si fara el nu am cum sa mai intru pe mess ma puteti ajuta va rog frumos?