| gardanflorin a întrebat:

Am downladat recent jocul league of legends.L-am instalat, dar cand vreau sa intru in joc imi apare urmatoarea eroare:THIS APPLICATION HAS FAILED TO START BECAUSE THE APPLICATION CONFIGURATION IS INCORRECT. REINSTALLING THE APLICATION MAY FIX THIS PROBLEM.
Va rog mult sa ma ajutati. Ofer

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, asa imi face si mie... Mai bine spus, asa face la toti utilizatorii din lume! Asteapta pana se va face noul patch!

| gardanflorin explică (pentru anonim_4396):

Asta era problema? Vai si eu ma panicasem... incepusem sa dau vina pe windows... etc etclaughing) mersi mult pentru asta ai fundita!big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Stai linistit!