| dana_9056 a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma sau ziceti-mi ceva deci acum muult timp mi-am facut cont de webkinz si azi mi-a venit sa ma joc si ideea e ca nu mai stiu nici numele de utilizator nici parola dar am codul va rog spuneti-mi ce sa fac si cum sa le aflu sau spuneti-mi daca nu se poate va rog mult funda!

1 răspuns:
| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Pai chiar daca le-ai stii tot nu ar functiona deoarece daca nu ai mai intrat pe cont de 6 luni sau 5 luni s-a sters contul.