| 4n0NlmUs a întrebat:

Va rog frumos imi zice-ti dc nu imi merge Euro Truck Simulator numa in 2 culori! Adica Rosu ii meniul TOT si cand intru in joc ii numa albastru! Dar cand se incarca ii color!
Am Intel GMA 3100 364 MB
Tell me why!?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Deci tu ai placa video incorporata si nu e buna pentru jocuri sad, ca sa iti mearga ia-ti o placa video dedicata happy

| 4n0NlmUs explică (pentru M1hai):

Primesti funda pentru ca ai raspuns dar a mers mai demult tot pe placa asta video fara lag si cu culori(poate nah putin lag)

| M1hai a răspuns (pentru 4n0NlmUs):

Man eu nuss, eu stiu ca astea incorporate sunt varza si de asta happy