| DenisaMihaellla13 a întrebat:

Buna TPU va rog sa-mi ziceti niste gta-uri sau need for speed sau ceva gen mafia sau nu stiu ceva jocuri din astea de actiune si va rog sa-mi ziceti la ce calculator merge windows vista sau windows 7 proffesional sau ultimate si care e mai bun pe care merg mai bine jocurile si ce memorie trebuie sa am si, care windows e cel mai bun

2 răspunsuri:
| ottotony a răspuns:

Mafia II SKiDROW,Mafia II Joe's Adventures, Mafia II Jimmy's Vendetta,
GTA IV, SA:MP, GTA Romania, Need For Speed Pro Street, Paradise City.Cam astea le stiu eu si toate merg perfect pe windows 7.Bafta.

| Floryn103 a răspuns:

GTA 4, Metro Last Light, Ultimate Spiderman, Need for Speed Most Wanted, Grid 2, Gta San Andreeas.