| ViseInCeata a întrebat:

Vreau sa deschid acest subiect deoarece a aparut un server foarte frumos de metin2 noua ne trebuie doar playerii.
Serverul e frumos la inceput va da gm lvl 80.
Level maxim 127 ratele sun 1000%,are evolutii clasice, serverul este pvm-pvp si un staff foarte foarte prietenos
Site-ul nostru este : www.Metin4NewStyle.Mt2.ro

3 răspunsuri:
| ViseInCeata explică:

Acest anunt nu mai este valabil deoarece Game FOndatorul s-a dovedit a fi cel mai tampit om vazut vreodata el da rebot din 5 in 5 minute daca se apuca un jucator nou toti ceilalti jucatiri adica 3-4 ce au nivele cuprinse intre 80-90 si sar pe jucatorii cei noi si nu ii lasa deloc.
Eu am incercat sa fac o pereche de papuci i-am facut perfecti dupa 2 min s-a dat reboot si mi-au disparut dupa am facut altii la fel s-a dat reboot tot asa si au disparut acest server are si buguri la xp nu poti creste deloc decat iti scade xp iar gm-ul da moduri la prietenii lui vecini, rude acel server este catalogat cu cei mai aiurea gm si cei mai rai si tampiti!
Nu va apucati de el mai bine jucati ro decat asta va zic sigur in loc sa cresteti va da inapoi la xp... aveam lvl 127 adica maxim si gm-ul mi-a dat lvl 80 deci daca faceti lvl maxim si va chinuiti gm-ul o sa va dea reset lvl deci lucrati degeaba!
Eu am fost diva pe server lui si pentru ca nu am vrut sa ii dau contul sa imi vada prietenii am luat remove...
Deci serverul este o mare tampenie!

| ViseInCeata explică (pentru ViseInCeata):

Am uitat sa specific reboturile nu sunt anuntate! daca erau anuntate ieseam la timp! Si nu dispareau itm!

| Efilopialul a răspuns:

Pot sa te rog ceva? Ma poti pune te rog GM?