| patrulescuclaudiu a întrebat:

Bună TPU, vreau sa îmi cumpăr un laptop pentru a ma juca free fire pe emulator, am găsit pe olx un laptop cu următoarele specificatii:
Procesor: i5 5300u
Ram:8 gb
Placa video:Intel hd 5500
Vreau sa știu dacă merge sa te joci pe emulator jocuri și dacă puteți sa îmi recomandați un emulator bun pentru free fire.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Va merge acel joc dar jocuri cu cerinte mai mari NU!
Acel laptop e de tot rahatul, rasnita curata, acela nu se poate chema laptop! Daca ziceai cati bani ai iti cautam unul mai bun!

| patrulescuclaudiu explică (pentru lpavel):

Maxim 500 de lei

| lpavel a răspuns (pentru patrulescuclaudiu):

Iata unul de pe OLX care e mult mai buna decat ce ai pus tu, dar nu te astepta ca bateria lui sa fie buna, chiar daca iti va spune ca e buna...
Link:
https://www.olx.ro/......gj07l.html