| ralucutzica a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video pentru pc meu :

El este: Compaq c700, procesor Intel pentium dual cpu T2330 1, 60GHz.Memorie 2,00GB,32bit.

Vreau sa-mi recomandati o placa video pentru laptop-ul acesta.
Dar care sa mearga pentru jocuri cum ar fi minecraft, adica acuma merge dar sa ma pot juca pe far etc.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi/adaugi o placa video pentru laptop. Chiar daca exista costa aproape cat ai dat pe laptop sa schimbi placa.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu poti schimba placa video la laptop (chiar daca are o placa dedicata).
PUNCT happy nu ai ce sa-i faci.

| Klaudiu214 a răspuns:

Nu poti schimba placa video la laptopwinking

| TrAcEEEEE a răspuns:

Cauta-ti o placa de la Nvdia Gforce eu am Gforce 210 de 1gb si merge foarte bine (am pc) rup jocurile cu ea. Daca vrei ceva bun ia-ti de la nvdia si ia-ti de 512 ca daca iti iei ceva mai mare iti sare pc laughing