| RaulRusuSmite a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie in joc fain online dar nu vreau sa aud Mentin(i naspa ), 4story(l-am jucat),Cabal,aion,talisman,Lol,Hon, Smite, WoW.Si puteti sa puneti si saitu.Castigatorul primeste

Răspuns Câştigător
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Uite unu AION sau daca vrei jocuri FPS arctci combat,combat arms, alliance of valian arms,war rock,sueden attack,COUNTER strike online nu e counter strike normal altfel de couter strike,nfs world,point black, crossfire europe, world of tanks, half life, micro volts funda XD