| Anda_Andreea_1999_SUfK a întrebat:

Buna va rog mult ajutati-ma ..Deci cand aveam eu aproximativ 6-7 ani, fratele meu avea un joc pe calculator ..era un trenulet care trebuia sa ia diamante verzi ..rosii din ce imi amintesc. vreau sa stiu cum se numeste ..am cautat peste tot dar nimic.

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Bună,
Îmi poți da mai multe detalii despre vârsta ta de acum, dacă jocul era 2d sau 3d, era cu mai multe șine. Sau alte detalii precum ecran, culori mi-ar folosi în căutări

| Anda_Andreea_1999_SUfK explică (pentru Divy):

Eu am 16 ani acum ..pe fundal verde parca ..era pe CD jocul ..nu avea sine laughing