| ANDI189122 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu daca ami cumpara un joc cu sidi merge mai bine decat descatcat pentru ca am gta4 si imi merge foarte greu am 4gb ram procesor amd athlon tm ii x3 450 processor 3.20 ghz placa video de 3 si acum vreau sa ami cumpar gta5 pentru pc va merge mai bine pe sd sau va merge mai greu ca gta4

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

GTA 5 nici macar nu a aparut pe pc, va aparea in ianuarie, si chiar daca ar fi aparut de acum nu as putea spune pentru ca TPU nu lasa oamenii sa posteze link-uri cu jocuri piratate

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Fals,ambele ruleaza la fel,trebuie sa spui si ce model de placa video ai, ce patch ai instalat pentru acel joc, ce drivere ai, daca ai virusi, etc

| ANDI189122 explică (pentru bogdan324):

Dar sti de unde pot descarca gta 5 sa fi bun

| ANDI189122 explică (pentru bogdan324):

Dar sti de unde al pot descarca si sa fie bun

| bogdan324 a răspuns (pentru ANDI189122):

GTA 5 nici macar nu a aparut pe pc, va aparea in ianuarie, si chiar daca ar fi aparut de acum nu as putea spune pentru ca TPU nu lasa oamenii sa posteze link-uri cu jocuri piratate