| Roxanaandrusca a întrebat:

vreau sa vă întreb dacă există niște siteuri pe google care sa poți instala jocuri pe laptop nu am bani să îmi cumpăr de pe Steam și vreau și eu să mă joc, știe cineva niste site-uri sigure și bune fara viruși. Dau funda mulțumesc

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
1. Poți să îți faci cont pe GOG. Acolo sunt câteva jocuri mai vechi gratuite și din când în când poți primi jocuri gratis la giveaway.
2. Poți să faci cont pe EpicGames și să descarci platforma lor. În fiecare săptămână primești jocuri gratis. Joi la ora 18 sau 20 se introduc noile jocuri pe care le poți obține gratuit.
3. Îți faci cont pe Humble Bundle și cumperi pachetele de 1 dolar (1 dolar nu e chiar așa mult, cât o sticlă de cola la 1, 25l). Totodată și pe Humble Bundle mai sunt Giveaway.

Jocuri gratis se mai dau și pe Uplay (Ubisoft) cât și pe Origin (EA Games).

Toate jocurile menționate mai sus, pe care le primești gratis, le vei avea pentru totdeauna pe cont.

Sper că te ajută.

Mult succes!

2 răspunsuri:
| Florin05 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Ce tare, mersi

| Roxanaandrusca explică (pentru SilviaDulcik):

Mersi mult!