| Iovescu_Alexandru_2000 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu linkul de activare a licentei la windows xp ca mi-a expirat licenta si vreau sa o activez iara...dau funda big grin

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Nu exista asa ceva... windowsul tau pe care ti-a expirat licenta este piratat, si nu ai cum sa activezi licenta numai daca il vei cumpara. Exista un program RemoveWat, care ascunde licenta windowsului.
P.S:Bagati win7 ca e cel mai nou iar xp este deja pe cale de disparitie.

| Zahhak a răspuns:

Numai este bun xp si vista. Windows nu mai ofera suport pentru acele versiuni de win. Poti folosi win 7 sau 8 big grin