| kitra97 a întrebat:

Vreau si eu un link de unde pot descarca counter strike cu boti inclusi dar mai vreau si un hack daca se poate ca sa pot invata mai repede jocul...dau FUNDA! Multumesc

Răspuns Câştigător
| LooLoo91 a răspuns:

Hack-ul nu te face mai bun. Cu boti nu vei invata niciodata CS. Intra si joaca pe servere de respawn pentru inceput. Iti dau cateva exemple : respawn.laleagane.ro; rs.csblackdevil.com; rs.csoutstanding.com; respawn.indungi.ro etc... Sau si mai simplu scrie pe google servere cs16 mod respawn. Crede-ma de acolo vei invata sa joci, nu cu hack-uri...

Funda? happy