| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu URGENT coduri pentru FARMERAMA. Ceva legat de stelute mamudele orice. (Sper sa fie bune codurile si nu vreau gen "Trimite-ti sms la 6347 cu BIG 745... " ) Mersi anticipat :* [Steluta pentru cel care mergewinking

2 răspunsuri:
| Deceptral a răspuns:

Nu exista coduri pentru farmerama din pacate. Exista numai coduri cum spuneai tu cu "Trimite-ti sms la 6347 cu BIG 745. " Am cautat si eu foarte mult din pacate nu exista.

| PufosheniexD a răspuns (pentru Deceptral):

Mersi oricum happy..Cand mai apar si stii spune-mi si mie happy :*