| AHappyDay a întrebat:

Vreu sa imi dati un link cu un server de cs 1.6 gata facut care sa mearga 100% si sa se vada la internet. Pe google am cautat si cred ca am descarcat toate serverere posibile dar nu intrau playeri pe ele. mai demult aveam un server tot descarcat de pe ent pe care in 10 minute intrau playeri. Nu vreau doar sa scrieti pe google si sa dati un link la intamplare. Dati linkul doar daca ati testa voi vreodata serverul si stiti ca se vede la net(adica intra playeri).

1 răspuns:
| Bogdä_Bogdan_1999 a răspuns:

E unul Pub.MixGamers.Com admine free cam nou deocamdata dar frumos