| mihnealuca a întrebat:

Buna TPU.ziceti-mi si mie niste jocuri cu o poveste interesanta de genul LA noire, Mafia 2...

4 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Următoarele au poveşti destul de interesante(cel puţin mie mi-au plăcut):
The Walking Dead
Assassins's Creed II( zic doar acesta...mi s-a părut cel mai reuşit)
Far Cry 3
Sleeping Dogs
The Darkness II
Inversion(ce poate face o minciuna)
Call Of Juarez Gunslingers
Tomb Raider(povestea m-a inspirat pentru câteva compunerilaughing)
DRIVER San Francisco(de la un moment dat, prea mult FUCK MIND)
Splinter Cell Conviction
Open Season(chiar dacă ştiam ce o să se întâmple, modul în care s-a desfăşurat a fost foarte OK)

Sper că te-am ajutat!

| xxxCARBONxxx a răspuns:

-Call of duty modern warfare 1, 2, 3, Black ops 1, 2
-Assassin's creed toate (au o poveste super)
-Far cry 1, 2, 3 fiecare serie cu povestea ei
-Wheelman
-Gta 4
-Metro 2033, Last night
-Need for speed The run, carbon, Most wanted 2005/ 2012
Pe astea le-am jucat, mi-au placut mult si le recomand.

| TheLiferRrR a răspuns:

Prototype 2 ( are o poveste geniala), Assasin's Creed Brotherhood. Jocuri cu povesti nu prea mai stiu. Pe acestea le stiu. Bafta!

| luckwelt a răspuns:

Draga,mihnealuca urmatoarele jocuri mi sau parut ca au o poveste uimitoare:
Devil May Cry 4
Devil May Crybig grinMC
Ninja Blade
Assasin's Creed II
, sper ca te-am ajutat!